X

Fahrenheit 451izle tek parça 1080p | HD |

Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Fahrenheit 451izle tek parça 1080p ,Fahrenheit 451hd sansürsüz izle ,Fahrenheit 451izle full hd tek parça ,Fahrenheit 451türkçe dublaj 720p izle ,Fahrenheit 451online indirmeden seyret , Film izle Amerikanın nasıl bir gerçeğe sahip olduğu konusun da hiç bir tanısı bulunamamıştır kimse ne için ne olduğunu bir türlü anlayamamıştır her zaman ki gibi bir şeyler olduğunu düşünseler de neler olduğu tanısına bir türlü karar verilememiştir fakat bir gün geldiğin de gerçekten de bu ülke de gerçeğin anlaşılacağını bilmektedir her zaman ki gibi bir şeyler olacağını düşünseler de bir zamanların olduğunu görecek zaman lar da çok büyük şeyler çıkacaktır geleceğin Amerikasında ortya çıkacak olan yangınlar da kitapların söndürlmyeceği günler gelecektir itfayiciler tarafından bunun ne anlama geldiğini anladınız mı ? gelecek olan amerika da eskiler tamamen silinmek istenecektir bu yüzden de ilk olarak kitapların yok edilmesi olacaktır eskiden itfayeciler tarafından ilk olarak kurtarılan kitaplar şimdiler de ,ise direk olarak yangının ortasına atılmaktadır ve yandınğın da yok olduğundan emin olmak istemektedirler bunun sebebi ise dünyanın hatırlanmamasıdır . Filmin yönetmen koltuğun da oturan isim Ramin Bahrani . Filmin oyuncuları ise Michael B. Jordan, Michael Shannon, Sofia Boutella . Filmizletiyoz.com ailesi iyi seyirler diler .

Bir önceki Filmimiz olan Dear Zindagi başlıklı filmimiz Dear Zindagi hd sansürsüz izle, Dear Zindagi izle full hd tek parça ve Dear Zindagi izle tek parça 1080p hakkında etiketleri bulundurmaktadır..

Film Bilgileri

Fahrenheit 451izle tek parça 1080p |HD|

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Fahrenheit 451izle tek parça 1080p ,Fahrenheit 451hd sansürsüz izle ,Fahrenheit 451izle full hd tek parça ,Fahrenheit 451türkçe dublaj 720p izle ,Fahrenheit 451online indirmeden seyret , Film izle Amerikanın nasıl bir gerçeğe sahip olduğu konusun da hiç bir tanısı bulunamamıştır kimse ne için ne olduğunu bir türlü anlayamamıştır her zaman ki gibi bir şeyler olduğunu düşünseler […]

Kategori: Gerilim Filmleri izle, Savaş Filmleri izle, Yabancı Film izle, Yerli Film izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 326 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.