X

Amnesiac türkçe dublaj 720p izle | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Amnesiac izle tek parça 1080p ,Amnesiac hd sansürsüz izle ,Amnesiac izle full hd tek parça ,Amnesiac türkçe dublaj 720p izle ,Amnesiac online indirmeden seyret , Film izlebir adam çok büyük bir trafik kazası geçirmiştir ve bu kzanın ardından olan olay gerçekten de çok kötüdür çünkü adam gözlerini açtığın da hafızasını kaybetmiştir ve kendisi için çok büyük bir sorun teşkil etmiştir hayatın da bir çok kez dhaa hata yapsada bütün hatalarını unutmuştur bu adam çünkü yaptığı olay çok kötüdür kendisi bunun için çok üzgündür herkes nasıl bir kaza yaptığını kendisi de tahmin edememktedir daha doğrusu hiç bir şeyi hatırlamamaktadır ailesini bile unutmuştur asıl merak ettiği şey ise çok daha trajediktir kendisinin kim olduğunu düşünmektedir çünkü kendisi bir çok kez de olsa kendiyle ilgili bilgileri hep aklın da bulundurmuştur ama kendisi bunu yapamamaktadır . Filmin yönetmen koltuğun da oturan ünlü isim Michael Polish . Filmin oyuncuları ise Kate Bosworth , Wes Bentley , Patrick Bauchau , Richard Riehle , Olivia Rose Keegan . Filmizletiyoz.com ailesi iyi seyirler diler .

Bir önceki Filmimiz olan Fahrenheit 451izle tek parça 1080p başlıklı filmimiz Fahrenheit 451hd sansürsüz izle, Fahrenheit 451izle full hd tek parça ve Fahrenheit 451izle tek parça 1080p hakkında etiketleri bulundurmaktadır..

Film Bilgileri

Amnesiac türkçe dublaj 720p izle |HD|

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Amnesiac izle tek parça 1080p ,Amnesiac hd sansürsüz izle ,Amnesiac izle full hd tek parça ,Amnesiac türkçe dublaj 720p izle ,Amnesiac online indirmeden seyret , Film izlebir adam çok büyük bir trafik kazası geçirmiştir ve bu kzanın ardından olan olay gerçekten de çok kötüdür çünkü adam gözlerini açtığın da hafızasını kaybetmiştir ve kendisi için çok […]

Kategori: Yabancı Film izle, Yerli Film izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 326 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.